Individuální přístup a nízké ceny
Bartákova 1200/4, Praha 4 (areál HC4, pavilon C)

Proměňte své kolo v elektrokolo. Spolupracuji s firmou EV bike a Cykloservis Pankrác je jedním z jejich servisních partnerů. Pokud zvažujete přestavbu Vašeho stávajícího kola na elektrokolo z dosavadních zkušeností doporučuji využít nabídky středového pohonu, který se v poměru cena výkon jeví jako optimální. Z nabídky nových se na přestavbu velice osvědčila kola Bulls. Pokud s přestavbou váháte, nabízím bezplatnou konzultaci a pomoc s výběrem ideálního řešení. Samotnou přestavbu jsem pak schopen zvládnout během 5 dnů od objednání.

Elektrokolo je pro každého

Elektrokola jsou rok od roku populárnějším dopravním i sportovním prostředkem. Jsou určena pro lidi všech věkových a výkonnostních skupin od mladých až po seniory, od lidí se zdravotním omezením až po aktivní sportovce.

NÁKLADY VS. UŽITEK
Pořízení i provoz elektrokola je zcela jistě nákladnější než u běžného jízdního kola. Na druhou stranu je levnější než u malého motocyklu či auta do městského provozu. Průměrná cena energie spotřebované elektrokolem na 1 km je vypočítána na cca 6 haléřů.

cp-ebike-850x450-01
cp-ebike-850x450-02

img_divider

Hlavní výhody elektrokol

Elektrokola jsou rok od roku populárnějším dopravním i sportovním prostředkem. Jsou určena pro lidi všech věkových a výkonnostních skupin od mladých až po seniory, od lidí se zdravotním omezením až po aktivní sportovce. Existuje mnoho důvodů proč si pořídit elektrokolo.

  Jízda na elektrokole je šetrná k životnímu prostředí
  V práci budete za chvíli, protažení a nezpocení
  Nikdo na Vás nebude čekat na kopci
  Věk už nebude překážkou pro výlety na kole
  Jízda bude zábavnější a dynamičtější