Individuální přístup a nízké ceny
Bartákova 1200/4, Praha 4 (areál HC4, pavilon C)

Cyklistický nadšenec

Jsem celoživotní cyklistický nadšenec, majitel a mechanik v cykloservisu. Absolvoval jsem nespočet XC závodů, maratonů i nejtěžší závod ve střední Evropě 1000 miles přes Československo. Můj přístup k cyklistice a jízdním kolům vychází především z vlastních zkušeností. Vím, co jízdní kolo pro cyklistu znamená, že to není pouhý chladný stroj, ale mnohem víc. Mojí silnou stránkou je oproti velkým anonymním cyklocentrům naprosto individuální přístup k zákazníků. Věnuji stejnou péči začínajícímu cyklistovi, hobíkovi, závoďákovi i tak zvaně nákupním kolům, které slouží k jízdě do restaurace či balancování s nákupními taškami.

Zaujala Vás moje nabídka? Domluvte si servisní prohlídku

Opravy všech typů jízdních kol

Cykloservis Pankrác se nachází v areálu DDM Praha 4 - Hobby centrum 4. Jeho vznik je spojen se založením cyklistického kroužku pro děti a mládež v roce 2013. Díky zájmu veřejnosti, škol pořádajících sportovní kurzy a středisek volného času, které provozují cyklistické akce jsem začal provozovat cykloservis. Dalším impulsem byla má myšlenka nabídnout opravy jízdních kol opravdu široké veřejnosti v naprosto domácím prostředí. V mém cykloservisu budete mít jistotu, že se Vašemu kolu věnuje, někdo kdo ví, že to není jen kus techniky, ale společník a parťák, který přináší nádherné zážitky. Cykloservis Pankrác Vám nabízí opravy všech typů jízdních kol. Rád přivítám nákupní kola i závodní speciály. Opravuji také starší jízdní kola nebo poskytuji bezplatné konzultace, zda se oprava vyplatí nebo jestli je lepší zakoupit nový stroj. Prostředí cykloservisu je domácí, pokud ke mně přijedete (případně jízdní kolo přivedete) dám ho do montážního stojanu a společně se poradíme nad servisními zákroky. Nově také stavím elektrokola dle Vašeho výběru, popř. namontuji elektropohon na starší jízdní kolo. Jsem servisním partnerem české firmy EV BIKE. Odpružené vidlice a tlumiče neopravuji, ale zasílám je do autorizovaných servisů. Výhodou mého cykloservisu je také otevírací doba. Pokud mne kontaktujete na tel. 704 323 756 jsem díky blízkému bydlišti schopen Vaše kolo po předchozí domluvě přijmout a předat prakticky kdykoli. Nechci přivolávat nějaké technické problémy, ale těším se na Vás!

Těším se na Vás na Pankráci

V mém cykloservisu budete mít jistotu, že se Vašemu kolu věnuje, někdo kdo ví, že to není jen kus techniky, ale společník a parťák, který přináší nádherné zážitky.

Výhody mého servisu:
  Kolo lze přijmout/předat prakticky kdykoli
  Poskytuji bezplatné konzultace
  20 let zkušeností nejen v servisu

Zavolat nebo poslat zprávu

cykloservis-pankrac-300x200-certifikat

Autorizovaný servisní partner EVBIKE

Od května 2016 jsem autorizovaným servisním partnerem EVBIKE a provádím stavbu elektrokol. Jsem schopen postavit nové elektrokolo přesně na přání zákazníka případně elektrifikovat starší.

cykloservis-pankrac-300x200-03

Profesionálně vybavená dílna

Ukáži Vám jak bezpečně upnout kolo do rámu objímku. Na všechny šroubové spoje používám momentové klíče a dbám na dodržení utahovacích momentů, které jsou důležité zvláště u dílů z karbonu.