Individuální přístup a nízké ceny
Bartákova 1200/4, Praha 4 (areál HC4, pavilon C)

Sedlo od 300 Kč

Spoj ližiny sedla a zámek sedlovky bývá častým zdrojem nepříjemného lupání a praskání. Provádím demontáž, čištění, kontrolu případných prasklin, mazání speciální pastou a zpětnou montáž.

Hlavové složení od 300 Kč

Problémy s hlavovým složením se týkají především jeho přetažení nebo naopak velké vůle (vaklu). Nabízím seřízení hlavového složení, čištění a mazání speciální vazelínou odolávající vysokým tlakům. Dotažení veškerých šroubových spojů odpovídajícím utahovacím momentem je samozřejmostí.

Odpružená vidlice od 300 Kč

Provádím montáž odpružených vidlic, zkracování sloupků, mazání kluzáků speciálním nanomazivem, které prodlužuje jejich životnost. Provádím i kompletní servis odpružených vidlic Rock Shox, převážně výměna oleje a těsnění.

Kola od 300 Kč

Centrování, zaplétání, výměna plášťů a duší, přestavba na bezdušové systémy, výměna ložisek, servis a seřízení kónusů. Servis ořechů (volnoběžných těles). Cena dle provedených prací.

Středové složení od 300 Kč

Výměna, čištění misek, dotažení misek, demontáž, montáž, výměna klik, převodníků, řetězu, případně celého pohonu, výměna pedálů, veškerý servis a podpora spojená s přechodem na nášlapný systém.

Montáž elektropohonů přestavba 1 800 Kč (neobsahuje elektro kit)

Můj cykloservis je smluvním, certifikovaným centrem poskytujícím montáž elektropohonů EV Bike. Tyto elektropohony (z vlastní zkušenosti doporučuji středové – central kit řešení) jsou vhodné k montáži na 99% jízdních kol. Elektrifikovat tedy můžeme Vaše stávající kolo případně nové, dle Vašeho výběru. Cena přestavby je 1 800,-Kč (neobsahuje elektro kit). V ceně přestavby je ošetření konektorů nano sprejem proti průniku vody, zatavení konektorů do smršťovacích ochran a zalepení šroubových spojů držících elektromotor.

Přehazovačka, kazeta, kladky přehazovačky, patka od 300 Kč

Seřizování řazení – přesmykače i přehazovačky, seřízení dorazů, kontrola a výměna kladek, čištění a mazání jejich ložisek, výměna kazety, rovnání patky přehazovačky, demontáž krytu drátů, který hyzdí vzhled kola.

Sedlová trubka, objímka a sedlovka od 300 Kč

Častý zdroj nepříjemných zvuků a pazvuků. Provádím demontáž, čištění sedlové trubky, sedlovky a objímky, mazání speciální pastou, poradím si i z věčně zajíždějící sedlovkou. Veškeré montážní práce jsou prováděny za pomocí přesného momentového klíče. Použití značkových maziv a kosmetiky je samozřejmost.

Bowdeny (vedení) výměna brzdového a řadícího vedení 790 Kč

Zanedbání jejich pravidelného servisu vede k nepřesnému a obtížnému řazení, v případě lankových brzd také brždění. Prasklé řadící lanko na výletě nepotěší, nefunkční brzda ve sjezdu je vyloženě nebezpečná záležitost. Abyste těmto problémům předešli, doporučuji 1x za sezonu výměnu lanek, bowdenů a koncovek.

Kotoučové brzdy od 300 Kč

odvzdušnění, seřízení, výměna destiček, servis pístků, seřízení třmenů, zkracování hadic, plnění brzdové kapaliny, čištění kotoučů.

Řízení od 300 Kč

Výměny gripů (madel), servis řadících páček a brzdových pák, nastavení správné polohy ovládacích prvků pro pohodlný a bezpečný úchop, montáž a nastavení tachometru včetně čidel ANT např. Garmin a Polar

Zaujala Vás moje nabídka? Domluvte si servisní prohlídku