Individuální přístup a nízké ceny
Bartákova 1200/4, Praha 4 (areál HC4, pavilon C)
22 Bře 2018

Aktuální termíny oprav

Pokud plánujete stihnout servis vašeho jízdního kola před Velikonoci, přijímám objednávky nejpozději do úterý 27.3. 2018. Hezké Velikonoce!

14 Bře 2018

Pátek 16.-pondělí 19.3. zavřeno

Od pátku 16. do pondělí 19.3. bude Cykloservis Pankrác uzavřen. Omlouvám se, ale musím pracovně mimo ČR.

Pro objednávky můžete využít formulář na mých webových stránkách.

Děkuji za pochopení.

Tomáš

10 Bře 2018

Přišlo jaro do vsi!

Ahoj cyklisti, dlouho očekávaný začátek sezóny je tu. Neváhejte a nechte si připravit Vaše jízdní kolo na novou porci kilometrů. Skvěle fungující stroj Vám dodá radost z jízdy a jistotu v náročném terénu. Zatím mohu ještě nabídnout velmi krátké dodací lhůty oprav. Neváhejte mne kontaktovat, funguji i o víkendech a svátcích. Těším se na Vás!

02 Zář 2017

Dobijte energii po létě

Nově v prodeji modely jízdních kol 2018 značek STEVENS, BULLS a GALAXY.

Kola Stevens jsou z 80% montovány v Německu zkušenými mechaniky, což je zárukou vysoké kvality. Na kolech Stevens jezdí např. mistr světa v cyklokrosu Mathieu Van der Poel i nejlepší čeští cyklokrosaři Adam Ťoupalík i Emil Hekele, Team Vorarlberg, Beobank-Corendon Cyclocrossteam, ERA-Circus aj. Na kolech Stevens získali tituly mistrů světa i další úspěchy světové cyklistiské hvězdy Peter Sagan, Sanne Cant, Marianne Vos, Hanka Kupfernagel, Niels Albert, Philipp Walsleben i mistr ČR 2016 Radomír Šimůnek, Michael Boroš, Martin Bína aj.

Přijímáme objednávky na nové vidlice a tlumiče FOX 2018.

Odpružení Fox používá světová i česká špička – Julien Absalon, Aaron Gwin, Danny Hart, Kateřina Nash, Michal Prokop, Jakub Říha, Tomáš Paprstka, Jan Nesvadba aj.

Nově prodej sportovní výživy českého výrobce PENCO.

Chystáte se na závod horských kol? Víte, co budete pít? Jíst? Abyste dojeli v pohodě a závod si patřičně užili bez křečí, hlaďáků a s tou správnou eufórií? Zkuste sportovní výživu PENCO.

05 Bře 2017

Jaro klepe na dveře

Ahoj cyklisti, jaro opravdu klepe na dveře. Objednejte se včas na předsezóní prohlídku a servis Vašich strojů. Vyhnete se delším čekacím dobám a budete mít jistotu, že Vás kolo na švihu nezradí.

Těším se na Vás!

Tomáš